Sme staro-nová samoobslužná reštaurácia a niektorí nás poznáte z obchodného domu Kika, kde sme pre vás varili od roku 2007. Vaše spokojné tváre a nadpriemerné hodnotenia nás posúvali stále ďalej.

Od júna 2019 nás nájdete v areali G2 Park na prízemí v klimatizovaných priestoroch, kde denne pripravujeme štyri denné menu a taktiež máme stálu ponuku hotových jedál a minútiek zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne, samoobslužný šalátový pult, domáce zákusky a výbornú kávu. Všetky jedlá pripravujeme denne čerstvé a z kvalitných surovín.

Ak toho máte dnes až nad hlavu, nezúfajte. Objednajte si donášku jedla cez náš online obchod a náš usmiaty vodič vám jedlo privezie raz-dva. S nami hladní nezostanete.

Čo u nás nájdete

local_dining

Obedové menu

Počas týždňa od 11:00 podávame zvýhodnené mäsové aj bezmäsité jedlá.

directions_car

Donáška jedál

Objednajte si online alebo telefonicky a my vám jedlo dovezieme.

cake

Catering

Radi vám pomôžeme s organizáciou spoločenských akcií v našich priestoroch.

wifi

WiFi

Rýchle a stabilné pripojenie k internetu.

Náš catering nikdy nespí

Naše priestory si môžete rezervovať a využiť na spoločenské akcie, ako sú napríklad svadby, detské aj dospelácke oslavy, firemné večere a stretnutia, vianočné večierky, konferencie, a iné podľa Vašich potrieb. Cenník nemáme, pretože výsledná cena závisí od vybratého priestoru, výberu jedál a nápojov. Ozvite sa nám s Vašimi predstavami a my vám radi vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Ak si neviete rady, nezúfajte. S organizáciou Vám radi pomôžeme a ochotne poradíme. Pokojne nám zavolajte, pošlite e-mail, alebo použite kontaktný formulár.
0
miest v reštaurácii
0
miest na letnej terase
0
miest v kongresovej sále

"Neexistuje úprimnejšia láska ako láska k jedlu"

– George Bernard Shaw

Povedali o nás

V Opportune sa o Vás a Vaše hladné brušká postará skúsený tím. Vo svete gastronómie sa pohybujeme už mnoho rokov a máme v pláne na tejto ceste pokračovať ďalej. Tešíme sa, že idete s nami.

Jedálny lístok

Naše menu je zostavené na základe Vašich preferencií. Našu stálu ponuku tvoria jedlá, ktoré ste si u nás obľúbili, a tak Vám ich chceme dopriať každý deň.

Galéria

Vstúpte do nášho gastronomického Louvre-u a potešte svoje oči pohľadom na výtvory našich majstrov kuchárov. A ak sa Vám zažiada potešiť aj svoje chuťové poháriky, navštívte nás.

Novinky z blogu